Movies
Ratings
71
Once in a SummerRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.5
MossRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5