Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
GlassRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.5