Series
Ratings
15
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0