Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 1.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.5
TitanicRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5