Movies
Ratings
1436
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
MinariRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
FractureRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Johnny English Strikes AgainRated ★ 3.0
ViceRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.0