Movies
Ratings
597
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
ChefRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 0.5
BraveRated ★ 1.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 2.0
Love FictionRated ★ 1.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 0.5
John WickRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0