Titles you rated
YouRated ★ 3.0
YouRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 2.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 2.0
Cells at Work!Rated ★ 1.0
HannibalRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0