Titles you rated
TenetRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
Fallen AngelsRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.0
Waking LifeRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 3.0
The Kindergarten TeacherRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0