Series
Ratings
13
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5