Titles you rated
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.5
BarryRated ★ 3.5
Cultural Exchange With a Game Centre GirlRated ★ 3.0
WITCH WATCHRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
With You and the RainRated ★ 3.0
The Shy Hero and the Assassin PrincessesRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 4.5
Call of the Night Season 2Rated ★ 5.0
Detectives These Days Are Crazy!Rated ★ 5.0
BarryRated ★ 3.0
BarryRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
BarryRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 4.5