Titles you rated
- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Chef's Table: NoodlesRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
American NightmareRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0