Titles you rated
Mutt BoyRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 0.5
ResistanceRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
SplitRated ★ 2.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Gemini ManRated ★ 1.5
A Diamond in the RoughRated ★ 1.5
Blood DiamondRated ★ 3.5