Series
Ratings
30
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0