Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
The SacrificeRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
NostalgiaRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Maps to the StarsRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.0
PersonaRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 3.0
SproutRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5