Titles you rated
Richard JewellRated ★ 3.5
The InternationalRated ★ 3.0
The Clovehitch KillerRated ★ 3.0
The FencerRated ★ 3.0
Burn After ReadingRated ★ 3.5
New OrderRated ★ 3.0
Tinker TickerRated ★ 3.5
Inside Man: Most WantedRated ★ 2.0
CarnageRated ★ 3.5
The Ghost WriterRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.0
EdenRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.5