Movies
Ratings
41
The JacketRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0
StepmomRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0