Movies
Ratings
459
Van HelsingRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Straw DogsRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
Cheaper by the DozenRated ★ 5.0
Going by the BookRated ★ 5.0
Rocky IIIRated ★ 5.0
Faces in the CrowdRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 1.0
Crying FistRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Who Framed Roger RabbitRated ★ 1.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
To Save A LifeRated ★ 2.0
Blood RainRated ★ 1.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0
PaulRated ★ 2.0
ThorRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0