Titles you rated
World War ZRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Private EyeRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Eye For An EyeRated ★ 3.0