Movies
Ratings
1512
Enola HolmesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
It’s Okay!Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- One WinRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.5