Movies
Ratings
64
WatchmenRated ★ 3.0
Red CliffRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0