Titles you rated
ElioRated ★ 3.5
Sorry, BabyRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
The Way We TalkRated ★ 4.5- The Girl from KölnRated ★ 4.0
Left-Handed GirlRated ★ 4.0
Maya, Give Me a TitleRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
Doctor SleepRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
WarfareRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HereRated ★ 2.5
The Ballad of Wallis IslandRated ★ 3.5
The RainmakerRated ★ 3.5
On Swift HorsesRated ★ 3.5
Caught StealingRated ★ 4.0