Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
In the Mood for LoveRated ★ 0.5
The Big ShortRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
TenetRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 2.0
Between Calmness and PassionRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5- PilotRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 3.0