Titles you rated
HerRated ★ 4.0
VirtuosityRated ★ 3.5
Winter's TaleRated ★ 2.0
Proof of LifeRated ★ 3.5
The InsiderRated ★ 4.0
A Good YearRated ★ 3.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.5
ReptilianRated ★ 2.5
The Quick and the DeadRated ★ 3.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Point BreakRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
PoseidonRated ★ 3.0