Series
Ratings
11
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5