Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Room to RentRated ★ 1.0
The Time MachineRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
ChicagoRated ★ 1.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0