Movies
Ratings
215- Playing With Fire in WaterRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The AviatorRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Morning GloryRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
The FabelmansRated ★ 5.0
The WhaleRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.5- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 3.0