Series
Ratings
17
Modern LoveRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
WayneRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5