Titles you rated
IdentityRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
BlindRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0