Titles you rated
Chief KimRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
StartupRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
On AirRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0