Titles you rated
The TerminatorRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 1.0
SkylineRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 2.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0