Movies
Ratings
585
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.0
One for the RoadRated ★ 3.5
Luckiest Girl AliveRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
DuneRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5