Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The ExpendablesRated ★ 2.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 2.0
Sex and the CityRated ★ 2.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 5.0