Titles you rated
AnoraRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 1.0
JoyRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 1.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 5.0
CodaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The HoursRated ★ 5.0