Movies
Ratings
99
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0