Movies
Ratings
181
BlindnessRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
He Was CoolRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0