Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Read My LipsRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5- IslandRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0- The Path to GloryRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.5