Movies
Ratings
50
Bloody TieRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
RayRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0