Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0