Movies
Ratings
838
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 1.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0