Series
Ratings
19
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
GoedamRated ★ 0.5
StrangerRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0