Movies
Ratings
14
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 5.0