Movies
Ratings
31
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0