Titles you rated
Bring Her BackRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
NosferatuRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SaltburnRated ★ 1.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Talk to MeRated ★ 4.5
Infinity PoolRated ★ 4.0
CureRated ★ 1.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Ex MachinaRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
PossessorRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 3.5