Titles you rated
- GunbusterRated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.5
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 5.0
The West WingRated ★ 5.0