Movies
Ratings
16
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Just MarriedRated ★ 4.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
What Happens in VegasRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0