Titles you rated
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Three Kingdoms: Resurrection of the DragonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 1.0
Ip ManRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0