Movies
Ratings
74
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Beast And The BeautyRated ★ 4.0
Shakespeare in LoveRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0