Titles you rated
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.5
Private EyeRated ★ 3.0
JunoRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5