Movies
Ratings
582
Van HelsingRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Super 8Rated ★ 4.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.5
Ghostbusters IIRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0