Series
Ratings
95
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Fool Me OnceRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Station ElevenRated ★ 3.5
It's a SinRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.5
Lost in SpaceRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The Handmaid's TaleRated ★ 4.5
The Handmaid's TaleRated ★ 5.0
The ChairRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
BroadchurchRated ★ 4.5